Портал о пчёлах,пчеловодстве и лекарственных растениях

Рекламная сеть A7 Group Network
Безконтактні вологоміри деревини та будівельних матеріаліввід Маркету вимірювальних приладів СІМВОЛЬТ - Каталог ссылок Веселая пчелка
Каталог ссылок Веселая пчелка Каталог | Добавить ссылку | Добавить статью | Карта | Администрирование


Безконтактні вологоміри деревини та будівельних матеріаліввід Маркету вимірювальних приладів СІМВОЛЬТ

Для визначення рівня вмісту вологи в деревині застосовують спеціальні вимірювальні прилади – вологоміри. За принципом роботи їх поділяють на контактні (голчасті) і безконтактні (НВЧ).

Безконтактні моделі використовуються для роботи з деревиною, що призначена для виготовлення декоративних частин інтер’єру, дверей, вікон, паркету, меблів тощо. На відміну від контактних вологомірів, вони не лишають на вимірюваній поверхні отвори від голок.

Безконтактні вологоміри є більш точними для вимірювання вологості обробленої деревини, потребують хорошого контакту з поверхнею, відсутності повітряної кишені між сенсором та деревиною (якою може бути кора чи складний рельєф поверхні необробленої деревини).

В інтернет-маркеті вимірювальних приладів СІМВОЛЬТ представлено декілька моделей безконтактних вологомірів деревини. Так, широкої популярності у покупців уже набули моделі MD918 та MC-420. Вологомір MD918 забезпечує швидке й точне (у межах похибки 0,5 %) вимірювання вологості деревини, вологомір MC-420 – деревини, гіпсу, стяжки підлоги, цементу (у межах похибки 1…1,5 %). MD918 добре зарекомендував себе на меблевих фабриках, фірмах з виробництва вікон, дверей і різноманітних столярних виробів, MC-420 – на будівельних та ремонтних майданчиках.

Моделі MC-60A, MC-360XLA, MC-160SA теж користуються попитом у покупців, оскільки мають величезний технічний потенціал і можуть використовуватися там, де неможливо застосовувати інші прилади через недостатню кількість калібрувань.

Як показує досвід роботи, технічні можливості згаданих вище вологомірів не обмежуються переліком, поданим у технічному паспорті. За професійного підходу в багатьох випадках з їх допомогою можна вирішувати і, здавалося б, не завжди вирішувані технічні завдання.

Чекаємо на Вас на simvolt.com.ua і бажаємо вдалих покупок!

 
URL сайта: Безконтактні вологоміри деревини та будівельних матеріаліввід Маркету вимірювальних приладів СІМВОЛЬТ
Категории:
Оценка модератора: Нет
Оценка пользователей: Нет
Переходов на сайт:459
Переходов с сайта:0
Комментарии:

Комментариев нет

Добавить свой комментарий:

Имя:

E-Mail адрес:

Комментарий:

Ваша оценка:

Введите число, которое Вы видите на картинке: